Player
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

mehranehasali
تعداد پستها : 42

قشنگ ترین و پر استرس تریین اتفاق تو زندگیتون چی بود  ؟ Empty قشنگ ترین و پر استرس تریین اتفاق تو زندگیتون چی بود ؟

الجمعة فبراير 24, 2023 3:52 am
من خودم میگم
خواهرم باردار بود ...تو زمان بارداریش خیلی اذییت شد ....حتی ممکن بود نلین خانمو عسل خاله رو از دست بدیم .......اما خدارو هزار مرتبه شکر همه چی خوب پیش رفت تا 9 ماهگی
17 اذر بود روز جمعه ساعت 7 غروب بود ....دقیقا اون روز حالمو یادمه ....حال روحی خوبی نداشتم
رفتم برم پفیلا درست کنم ...درست کردم چند دقیقه بعد یهو صدای مامانمو از تو هال شنیدم که به بابام گفت که مریم کیسه ابش پاره شد بچه داره میاد ........
تند تند لباس پوشیدتو رفتن .....اون لحظه خیلی استرس داشتم نکنه بچه چیزی شه نکنه خواهرم چیزی شه .....کلی ایت الکرسی و صلوات فرستادم .....تا یک ساعت ونیم بعددیدم بابام زنگ میزنه میگه نلین به دنیا اومد یک دختری خیلی سفید و خیلی خوشگال و موهای بلندی داره......اینو شنیدم خییییلییی خوشحال شدم انگار تازه میتونستم جلوی خودمو ببینم .....ولی دوست داشتم بچه هم ببینم ...یهویی بابابزرگم اومدن خونه ما رو بردن بیمارستان .....
وقتی نلین و دیدم هنگ کردم این واقعا بچس یا عروسکه (اینقدرخوشگل بود و هست)
بعد رفتم جلوکلی بوسش کردمو گریه کردم بعد اون اجیمو بوس کردم
خلاصه اینکه قشنگترین اتفاق و پر استرس ترین زندگیم به دنیا اومدن نلین بود .....کاش میتونستم عکسشم بزارم... .....
شماهم دوست داشتید میتونید تعریف کنید
بازگشت به بالاي صفحه