Player
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

mehranehasali
تعداد پستها : 42

درد و دل  شاید هم یک دفترچه خاطرات ...... :) Empty درد و دل شاید هم یک دفترچه خاطرات ...... :)

الخميس فبراير 23, 2023 9:22 pm
داشتم اهنگ گوش میکردم .....دیدم انگار حرفای دلمه ...دوست داشتم به عنوان اولین نفری که اینجا ثبت نام کرده ...حرفای دلمو اینجا ثبت کنم .....
عشق کلمه قشنگیه ...اما اگر معشوقت بد باشه و باهات بازی کنه و سکوتت و نفهمه اونموقعه دیگه نمیفهمیکلمه عشق رو انگار از همه ادما بیزار میشی .........میخوای فرار کنی از همه جا و همه کس ......میخوای بری یه جایدور که هیچ ادمی نباشه روزها و شب ها خودتو مشغول میکنی که اشک نریزی ولی بازهم فکرت و رویاهایی که داشتی یهو فکرت اونور میره ... حرفای قشنگش قول های مردونه قشنگش ...قرار بود یه خونه قشنگ ویلایی داشته باشیم با باغچه .....اینا دست خودت نیست چون عاشقشی ...هنوز دنبال این هستی که بهت پیام بده بگه ببخشید بخاطر همه چیز ...نازتو خریداری کنه ........اما معشوق من هر ثانیه ازم دورتر میشه منم هر ساعت یک قدم دور میشم اون 60 دقیقش منتظر میمونم پیام داد زنگی زد که براش میدوام ....اونقدر میدوام تا نفسم بالا نیاد ولی اگر 60 دقیقه بهم زنگی یا پیامی نداد دونه دونه قدم ازش دور میشم اونقدر دور میشم که هیچوقت نفهمه درون من چی شد و چی بود.....
اینارو اینجا ثبت میکنم ...حرفای دلمو مینویسم شاید هم واسش حرفاموبفرستم شاید هم لینک اینجارو بفرستم ........

من دیوونه واسم عجیبه دلمو دادم به یه غریبه
که میدونم نمیمونه برام ...
اونی عشقش سهم دلم نیست میدونم اما دست خودم نیست
میدونم نمیمونه برام ...
میدونم و رویا میسازم یه خونه رو دریا میسازم
که سقفمون آسمون باشه خودش بشه بال پروازم
میدونم و رویا میسازم یه خونه رو دریا میسازم
که سقفمون آسمون باشه خودش بشه بال پروازم
کم گذاشتی برام گرفتی ماهو از شبم
افتادم از چشات نیوفتاد اسمت از لبم
این بارونا هم نشست عطرتو از رو پیرهنم
هنوز انتخاب قلبمی بهترین اشتباه من